KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8371335

nr 837 1335

Etsning

Signerad 1800-tal, motivets mått: 22x18

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 29 juli 2013
kl 19:29:58

22/7 18:35:20 1      100 kr
29/7 11:37:54 2      Vinnande bud